منوی برگه ها
Facebook
منوی دسته ها

ارسال شده در تاریخ Dec 17, 2012 |

گلکسی نوت ۳ سامسونگ با نمایشگر ۶٫۳ اینچ در حال طراحی است

گلکسی نوت ۳ سامسونگ با نمایشگر ۶٫۳ اینچ در حال طراحی است

به نظر می‌رسد که سامسونگ به تلاش خود در محو کردن خط مرز بین تلفن هوشمند و تبلت ادامه می‌دهد و به دنبال موفقیت دو نسل اول فبلت گلکسی نوت در حال طراحی نسل سوم این تلفن/تبلت است و این بار هم سایز نمایشگر آن را افزایش خواهد داد. در همین راستا گزارش‌های بدست آمده که نشان می‌دهند، سامسونگ قصد دارد تلفن گلکسی نوت ۳ را با صفحه نمایش ۶٫۳ اینچ وارد بازار کند.

براساس گزارش خبرگزاری کره‌ای Korea Times که منابع مختلفی را در تولیدکنندگان کره‌ای دارد، سامسونگ در حال طراحی نسل سوم فبلت گلکسی نوت با صفحه نمایش ۶٫۳ اینچی OLED است. لازم است بدانید که گلکسی نوت ۱ با صفحه نمایش ۵٫۳ اینچ و گلکسی نوت ۲ با صفحه نمایش ۵٫۵ اینچ وارد بازار شدند.

تلفن گلکسی نوت ۲، مورد استقبال کاربران قرار گرفت و تنها در عرض ۲ ماه توانست ۵ میلیون دستگاه فروش داشته باشد. تلفن/تبلت ( فبلت ) گلکسی نوت مجهز به قلم دیجیتال S-Pen است که طراحی و نوت برداری در آن را بسیار آسان می‌کند.

20120829_IFA_Samsung_Galaxy_Note_II_001_610x432

شاید به نظرتان صفحه نمایش ۶٫۳ اینچ برای تلفن بسیار بزرگ باشد، اما شایعات دیگری از هواوی بدست آمده که نشان می‌دهد، این کمپانی نیز در حال تولید تلفن ۶٫۱ اینچی Ascend Mate است. این بدین معناست که تولیدکنندگان نظر دیگری دارند و حتما کاربرانی وجود دارند که از تلفن‌های غول پیکر استقبال کنند.

Korea Times در این گزارش همچنین به زمان احتمالی معرفی گلکسی اس ۴ اشاره کرده و اعلام نموده این تلفن در نمایشگاه MWC بارسلونا معرفی خواهد شد. MWC 2013  در ماه فوریه سال آینده برگزار خواهد شد.

irantablet-gaxy note

 

منبع : زومیت