منوی برگه ها
Facebook
منوی دسته ها

ارسال شده در تاریخ Jun 13, 2013 |

خبر های شنیدنی رویترز در مورد اپل

خبر های شنیدنی رویترز در مورد اپل

رویترز امروز در  گزارشی عنوان کرد اپل قصد گسترش آیفون در رنگ های متنوع و و سایزهای مختلف را دارد.و  آیفون هایی ۴٫۷ اینچ و ۵٫۷ اینچ در حال طراحی هستند

وی همچنین در مورد کارخانه های تولید کننده آیفون‌های بعدی  گفته است که فاکس‌کان آمادگی تولید انبوه آیفون ۵S کسب نموده وکارخانه پگاترون نیز ،در حال کسب آمادگی جهت تولید انبوه آیفون ارزان قیمت  است.

پیش‌ از این، وال-استریت-ژورنال نیز آیفون های ارزان قیمت کارخانه پگاترون را تایید کرده بود.

البته خبر گزاری رویترز اعلام نموده که هرچند اپل طراحی ایفون ها را آغاز کرده و کار خانه جات مذکور مقدمات تولیدشان را نیز فراهم نموده اند،اما هنوز تصمیم شرکتمبنی بر تولید انبوه این تلفن‌ها، نهایی نشده است . در صورت نهایی شدن تصمیم اپل هر دو آیفون سال آینده ، به بازار عرضه خواهند شد .

از دیگر اخبار منتشر شده در مورد اپل معرفی اپل با نام آیفون ۵s با قابلیت رقابتی اثر انگشت خوان ، طی یکی دو ماه آینده است که طبق شایعات نسخه ارزان قیمت آن با بدنه پلاستیکی و در رنگ بندی جدید عرضه خواهد شد .

 

 

گفتنی است که تیم کوک  که مدیریت اپل را بر عهده دارد موضع هوشمندانه ای در مورد گوشی های ایفون با صفحه نمایش بزرگ تر اتخاذ نموده است وی اعلام کرد از ارائه ی این گوشه ها بدلیل مشکلات باتری و کیفیت صفحه نمایش خودداری مینماید . بدین ترتیب هم کیفیت تلفن‌های بزرگ رقیب را زیر سوال می برد، و اگر هم ایفون با صفحه نمایش بزرگ ارائه کرد بگویند ما توانستیم مشکلات آن را برطرف نماییم .